loading

+90 372 318 11 00

Bilgi & Rezervasyon İçin;

Ereğli'deki Eviniz Grand Ahos Hotel & Spa ...

 

Otelimiz, misafirlerinin günün yorgunluğunu atabilecekleri güneşin sarısını ormanın yeşilini denizin mavisini gerçek renkleriyle sadece Kdz. Ereğli'de bulabilecekleri; özel gün ve toplantılarında eşsiz bir huzur ortamı sunmaktadır.

 

Grand Ahos Hotel şehir otelciliğine yeni bir tarz ve yaklaşım getirerek iş yaşam ve sosyal aktivite olanaklarını bir araya getirerek misafirlerine çok çeşitli deneyimleri bir arada sunmaktadır. İş seyahatlerinizde ihtiyacınız olan iletişim imkanları ve çalışma ortamı istediğiniz anda kullanımınıza hazır sizi beklerken yorulduğunuzda dinlenmenizi sağlayacak sportif ve sosyal imkanlarda sizi bekliyor olacak.

 

Otelimiz bünyesinde 1 kral dairesi 7 deluxe oda 50 standart duble oda, 200 kişilik Restaurant, Bar, Türk Hamamı, Sauna, Şok havuzu, Buhar Banyosu, Spa, Fitness, Toplantı Salonu bulunmaktadır.


  • Hakkımızda

Etkinlikler & Haberler

Türk Hamamlarımız Hizmetinizde

Türk Hamamlarımız Hizmetinizde

Kadın ve Erkek ayrı olmak üzere türk hamamlarımız hizmetinizdedir. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. ...
Toplantı & Konferans Salonumuz Hizmetinizde

Toplantı & Konferans Salonumuz Hizmetinizde

Toplantı & Konferans Salonumuz özel günler ve organizasyonlarınız için eşsiz teras manzarası ve kusursuz hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir. ...